Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis 5angels

NIKOLA

wDatum narozeni: 24.9.1998

Znameni zverokruhu: Váhy

Zajmy: tanec, zpěv

Oblibena hudba: disco, R´n´B

Oblibene jidlo: pizza a těstoviny

Od 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým nasledujících čtyř let projela kus světa. V té době již stoupila v televizních pořadech Kouzelná školka s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Od 7 let je členkou ATS Domino. S Dominem se stala mistryní republiky, Evropy i světa ve streetshow formacích. Jejím velým vzorem je Shakira.

TEREZA

e

Datum narození: 22.11.1997

Znamení zvěrokruhu: Stír

Zájmy: hudba, tanec, tanec a zase tanec

Oblíbená hudba: Rihanna, High School Musical

Oblíbené jídlo: SNP- slepice na paprice

Tereza je nejstarší členkou tanečně pěvecké skupiny 5angels. V 5 letech začala se sportovním aerobikem a za krátko dostala nabítku z tanečního studia Niké, které se zabývalo převážně společenskými tanci. To ale Terezu i přes všechny úspěchy příliš nebavilo. Ve 2.třídě proto využila nabídky ATS Domino. V současné době je mistryní Prahy a ČR ve streeshow formacích.

KRISTÝNA

e

Datum narození: 5.3.1999

Znamení zvěrokruhu: Ryby

Zájmy: tanec, jorkšírek Lari

Oblíbená hudba: právě teď High School Musical, jinak Monika Absolonová- rytmus do těla dostala

Oblíbené jídlo: čína s ananasem, plněné borůvkové knedlíky

Od 3 let začala Kristýna chodit na hodiny tanečků. Tancování Kristýnu natolik bavilo, že ji maminka přihlásila do kurzu předškoláků tanečního studia ATS Domino. S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistryní Prahy, České republiky, Evropy i světa ve streeshow formacích.

NIKI

e

Datum narození: 7.8.1998

Znamené zvěrokruhu: Lev

Zájmy: tanec, zpěv, zvířata

Oblíbená hudba: disco, R´n´B

Oblíbené jídlo: svíčková od mamči

Niki se narodila v Praze, ke také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče- brách Filipa, se kterým si moc nerozumí. Od 4 let navštěvovala taneční kroužky a ve 2.třídě začala chodit do zakladních kurzů ATS Domino, kde byla vybrána do soutěžního týmu. Doma už má i sbírku medailí, které jsou pro ni velkou motivací.

TÝNA

r

Datum narození: 9.3.2000

Znamení zvěrokruhu: Ryby

Zájmy: hudba, tanec muzikály

Oblíbená hudba: Pussycat Dolls, Gwen Stefani, Ewa Farná

Oblíbené jídlo: pizza, rajská

Již jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě. Proto začala ve 3,5 letech navštěvovat zakladní kurzy v ATS Domino. O rok později se již účastnila souteží. V 7 letech vybojovala medaili mistryně světa ve streeshow formacích